By: Sebastian   -  In: Master Key   -  0   Comments

W celu łatwiejszego konstruowania systemu Master Key LOB, ściśle odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta, przedstawiamy Państwu schemat postępowania, z którego sami korzystamy.

Zobacz przykładowy plan systemu 

Krok 1

Określ wszystkie pomieszczenia wchodzące w skład systemu (możesz dodać także pomieszczenia, które w przyszłości będą wchodziły w skład systemu)

Do każdego pomieszczenia dodaj wymiar wkładki ( rozmiar mierzymy od śruby mocującej) lub inny rodzaj zamknięcia typu kłódka, zamek nawierzchniowy itp.

Podaj ilość wkładek oraz kolor (satynowy nikiel/ mosiądz polerowany)

LOB_-_MasterKey_-_poradnik__V8-6_03

Krok 2

Określenie użytkowników systemu. Należy tutaj wypisać wszystkie osoby lub instytucje, które będą korzystać z systemu. Naturalnie można sobie również założyć klucze dodatkowe, które nie będą używane na co dzień, ale potrzeba ich udostępnienia może się pojawić w przyszłości, np. klucz dla ekipy budowlanej, firmy wywożącej nieczystości itp.

Podaj ilość potrzebnych kluczy dla każdego użytkownika/ gruby użytkowników.

LOB_-_MasterKey_-_poradnik__V8-6_07

Krok 3

Przypisanie dostępów do użytkowników. Jest to ostatni, najważniejszy i najprzyjemniejszy etap, w którym określamy dostęp wcześniej zaprojektowanym kluczom. Etap ten jest też weryfikacją, czy nie określiliśmy zbyt wielu użytkowników i czy o wszystkich pamiętaliśmy.

Wpisz „X” w pole łączące użytkownika z pomieszczeniem, do którego ma mieć dostęp.

LOB_-_MasterKey_-_poradnik__V8-6_11
phone
012-656-13-13