Sklep internetowy Serwisu Zamków 13tka

Dzięki wieloletniej tradycji istniejemy na polskim rynku od 1991 roku i świadczymy usługi na najwyższym poziomie jako Serwis Zamków 13tka.

PIC_0053

 Od 2015 roku prowadzimy sprzedaż internetową w Sklepie Klucz Master, aby umożliwić Klientom z całej Polski dostęp do produktów najwyższej jakości oraz porad naszych Doradców Technicznych. Chętnie pomożemy rozwiązać ślusarski problem, odpowiednio dopasować zabezpieczenia do Państwa drzwi, obiektów i przedmiotów.

logo2

Pracownicy Serwisu Zamków 13tka są wpisani na ewidencyjną listę Pracowników Zabezpieczenia Technicznego. Posiadamy licencję 1 stopnia Technika Zabezpieczenia Mechanicznego, nadaną przez Wojewódzką Komendę Policji (zgodnie z ustawą jest to dokument uprawniający do montażu, konserwacji, napraw, awaryjnego otwierania i eksploatacji urządzeń zabezpieczenia mechanicznego).

Dla Klientów oznacza to, że Firma jest sprawdzona przez Policje, posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, a zamontowane zabezpieczenia i przekazywane wkładki i klucze są pod stałą i ścisłą kontrolą.

Każdy pracownik naszej Firmy posiada oświadczenie o niekaralności i jest osobą godną zaufania.

Jesteśmy Małopolskim Dystrybutorem Systemów LOB Master Key, posiadamy LICENCJE nr 13 potwierdzającą nasz poziom wiedzy i kompetencji w realizacji Systemów LOB Master Key.

LOB Certyfikat 001

 

 A TAKŻE:

  • Świadectwo autoryzacji w zakresie sprzedaży i serwisu wkładek firmy KESO.

  •  Certyfikat Nr 008, nadający prawa autoryzowanego punktu serwisowego w zakresie dorabiania kluczy oraz doradztwa technicznego wyrobów produkcji WILKA.

  • Świadectwo Autoryzacji EVVA w ewidencji W01/05/2003 w zakresie sprzedaży i serwisu wkładek firmy EVVA oraz budowy i montażu systemów klucza Master Key EVVA

  • prawa autoryzowanego serwisu kluczowego w zakresie dorabiania kluczy do wkładek bębenkowych i zamków ISEO.

 PIC_0050-tile

Cały personel Serwisu Zamków 13-tka zaprasza do naszego Sklepu Firmowego   Kraków  ul. Zawiła 34a (Borek Fałęcki/Kliny)

Poniedziałek – piątek:  10.00 – 18.00 

Sobota: 10.00 – 14.00

 

kontakt mailowy i telefoniczny z naszymi doradcami technicznymi:

tel: 601-475-470

        12-656-13-13

mail: sklep@klucz-master.pl

Zapraszamy do zakupów w sklepie klucz-master oraz na Allegro, gdzie znajdą Państwo dużo promocyjnych produktów oraz opinie naszych klientów  Allegro Klucz-Master

 

 

phone
012-656-13-13